2007 yılında Bursa’ da kurulan avukatlık büromuz, “Gülbahçe Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı Evke Trade Tower No:103 Kat:12 Daire:53 Osmangazi Bursa” adresinde ana cadde de bulunan ofisinde faaliyet göstermektedir. Şehir merkezinde olmasının yanı sıra Bursa Adliyesi ve İcra Dairelerinin yanında olması ekibimize  kısa sürede ulaşım ve aksiyon avantajı sağlamaktadır.

                      Büromuz, Av. Esin BERKER tarafından kurulmuş olup 4 Avukat, 1 Stj. Avukat, 4 takip memuru, 2 Stajyer ve 1 yönetici asistanı olmak üzere toplam 12 kişi ile hizmet vermektedir. Ekibimiz, kurulduğundan bu yana kadrosunu genişletmiş olup yıllardır birlikte çalışan, konusunda eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

                     Önleyici Hukuk Hizmeti vermekte olan büromuz, müvekkil şirketlerinin tüm süreçleri için Hukuki Risk Analizi yaparak, icra kuruluna raporlar ve her hangi bir hukuki ihtilaf doğmadan gerekli önlemleri alır. Bu kapsamda, şirket içindeki uygulayıcılara eğitimler verir ve mevzuat değişikliklerini düzenli olarak yayınlayarak bilgilendirme yapar. Talep edilen iş süreçleri ve bağlı sözleşmeler ile iç yönetmelikler hukuki esaslar ile hazırlanır.

                    Objekt ve Sinerji İcra – Mevzuat programlarını kullanmanın yanı sıra, ekibimiz aylık ve yıllık olarak tahsilât oranlarımızı, tahsilât sürelerimizi ve tahsilât maliyetlerimizi tutarak kendisine hedefler belirlemekte, belirlediğimiz hedeflere ulaşmak gayesiyle düzenli takip toplantıları yapmaktadır.  

                   Müvekkil portföyümüzü oluşturan önde gelen yerel ve çok uluslu şirketlere, uluslararası finans kuruluşlarına ve diğer tanınmış kurumlara, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Uyuşmazlık ve Enerji Hukuku takımlarımız ile destek vermekteyiz. Daimi hedefimiz, müvekkillerimize dünya standartlarında hukuki danışmanlık hizmetleri sunmak ve aynı zamanda profesyonel çalışma ilkelerine ve en yüksek etik standartlara bağlı kalmaktır.